خانه / پذیرایی / دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی و حال

 

فضایی گرم و دلنشین ,همراه با دکوراسیون پشت ال سی دی به رنگ طلایی و کرم نور پردازی مخفی , فضا پذیرایی را گرم تر و دلنشین تر میکند, استفاده  از کنج های پرت , تزئین شده با ظروف هنرهای دستی ایران, همینطور استفاده از درختچه ها بونسای ژاپنی  ترکیبی از زیبایی ایرانی و ژاپنی , استفاده ازمبلمان به رنگ آبی در این فضا ترکیبی از رنگ های گرم وسرد همینطور هارمونی رنگ لوستر انچه که باید باشد.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی
دکوراسیون پذیرایی ایرانی

 

دکوراسیون پذیرای و حال ایرانی تلفیقی از هنر ها و طرح های مختلف , هنر های دستی, فرش های دستباف ,چوب, ظروف, همراه با گیاهان مختلف منجمله بونسای ژاپنی به دور هم یک دور همی قشنگ با تی وی روم زیبا با بکگراند طلای و نور پردازی زیبا .

دکوراسیون پشت تلویزیون
دکوراسیون پشت تلویزیون

 

فضای حال و پذیرایی نباید خشک باشد , استفاده از گیاه های مختلف فضا را زنده تر میکند .هماهنگی نور های هالوژن , لوستر و نور پردازی مخفی بسیار اهمیت دارد , فراموش نکنید  دلیلی وجود ندارد سرتاسر کف خانه را با فرش بپوشانید. استفاده از فرش های دستباف کوچک بسیار زیبا تر و جلوه فرش را بیشتر نشان میدهد .

دکوراسیون پذیرایی و حال
دکوراسیون پذیرایی و حال
دکوراسیون پذیرایی و حال ایرانی
دکوراسیون پذیرایی و حال ایرانی
ایده خلاقانه دکوراسیون
ایده خلاقانه دکوراسیون

 

رنگ آبی مبلمان و تی وی روم با بک گراند کرم و طلایی زیبایی فضا رو چند برابر میکند , جهت محیطی آرام و دلنشین برای یک دورهمی قشنگ.

دکوراسیون حال و پذیرای

پردیب.

 

نظر

  1. بسیار زیبا
    کجا هست این کار؟کار خودتونه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *