خانه / اتاق خواب / طراحی آپارتمان مدرن

طراحی آپارتمان مدرن

طراحی آپارتمان مدرن و شیک

امروزه تقسیم بندی فضای خانه های مسکونی از یک سبک و روش نشأت گرفته می شود که این کار متأسفانه کورکورانه و بدون دیدن سابقه ی معماری کشور خودمان انجام شده است. در خانه های قدیمی ما ایرانی ها هر یک از فضا ها شخصیت و چهره ای خاص داشته که نباید آنها را در خانه سازی ها خراب میکردیم. مثلا آشپزخانه هیچوقت با فضای دیگر مخلوط نمیشد. زیرا این کار باعث تداخل در کارها میشد. امروزه به دلیل محدودیت فضا از آشپزخانه های اُپن دار استفاده شده که این امر مشکلاتی را برای زندگی در فضا به وجود می آورد. در تصویر زیر میبینید که آشپزخانه فضایی مجزا از فضا ها با ایجاد ورودی شخصیتی به آن داده شده است.

دکوراسیون آپارتمان
دکوراسیون آپارتمان

 

دیواری با رنگ متفاوت نسبت به بقیه ی فضا، ناهار خوری را بخوبی مشخص و مجزا کرده است. مبلمان چرم و زیبایی برای این خانه ی نسبتا بزرگ تهیه شده که از خصوصیت های خوب خانه بحساب می آید.

دکوراسیون منزل کوچک
دکوراسیون منزل کوچک

همچنین در تصویر فضای تی وی روم را میبینید که با همان حرکت قبلی، از رنگ دیوار برای جدا کردن این فضا استفاده شده است. واقعا در این فضا تماشای یک فیلم زیبا به انسان لذت خاصی میدهد.

دکوراسیون اتاق خواب آپارتمان
دکوراسیون اتاق خواب آپارتمان

 

تاق خواب بزرگ و زیبا همراه نورپردازی های ماهرانه ای برای این خانه طراحی شده که ساکنین میتوانند در این فضای آرام استراحت کامل روحی را تجربه کنند. کاغذ دیواری طرح برگ و تخت خواب زرشکی میتواند تونالیته ی معرکه ای را با هم ایجاد کنند.

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

پیشنهاد پردیب

کنفرانس دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اداری (دکوراسیون اتاق جلسات)

دکوراسیون اداری ( دکوراسیون قبل و بعد) طراحی و اجرای دکوراسیون سالن کنفرانس کمپانی رازی , …

طراحی مدرن خانه کوچک

طراحی مدرن خانه کوچک

طراحی خانه ی آپارتمانی مدرن   خانه ای که در تصویر میبینید یکی از واحد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *