خانه / اتاق خواب / طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی آپارتمان شیک و زیبا

یکی از مسائل مهم و اساسی زندگی در جهان مدرنیته بی اهمیت بودن به افراد و سلیقه هاست. مدرنیته برای شما انتخاب می کند در حالی که نظر شما اصلا اهمیتی برایش ندارد. شما مجبورید به سلیقه ی او زندگی کنید. اما در واقعیت این کار کاملا از لحاظ روحی و روانی تاثیر مخربی بر روی جامعه خواهد گذاشت. مهندسین خبره ی ایرانی از قدیم تا به حال همیشه سعی کرده اند در طرح ها و ساختمانهایشان به انسانها احترام بگذارند و مطابق خواسته ی مردم و قشر خاصی که با آن مکان در تماس هستند خلق کنند.

مهندسین پردیب راه و روش معماران اصیل ایرانی را جمع آوری کرده اند و آنها را دقیق و بدون اشتباه در اختیار شما مردم عزیز ایرانی و حتی جهان قرار میدهند.

ساختمانی بزرگ با سی و شش واحد به ارتفاع شش طبقه در منطقه ی شرق تهران برای اولین بار با ایده ی متفاوتی در ایران به دست این تیم ساخته شد. ایده ای که این ساختمان را نسبت به ساختمانهای دیگر متفاوت میکند این است که هر شخصی با هر سلیقه ای میتواند منزل خود را انتخاب کند. واحد های این مجتمع طوری طراحی شده که خریدار خانه بتواند براحتی و بدون اجبار مشخصاتی که مد نظر دارد را ببیند و نسبت به شرایط خود خانه ی خود را خریداری نماید.

در تصویر زیر یکی از واحد های زیبای این ساختمان را میتوانید ببینید.

طراحی و دکوراسیون داخلی
طراحی و دکوراسیون داخلی

 

این واحد، یکی از واحد های کشیده و مستطیلی در این ساختمان است که به خوبی با طراحی ویژه و منحصر بفرد به یکی از واحد های شیک و زیبای ساختمان تبدیل شده است. از سقف برای بزرگ نشان دادن خانه به خوبی استفاده شده است. در خانه های مستطیلی، از مهمترین مشکلاتی که برای طراح مشکل ایجاد میکند دسترسی ها و بازشوها است که در این واحد بخوبی حل شده است. فضاهای خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی به خوبی مشخص و قابل تشخیص است. برای صرفه جویی در فضا تلویزیون به دیوار نصب شده و کنسولهایی را به منظور انجام وظایف میز تلویزیون کنار آن تعبیه شده است. قرنیز پای دیوار رنگی تیره دارد که نوعی صلابت را به بنا در خانه میدهد.

طراحی و دکوراسیون منزل
طراحی و دکوراسیون منزل

 

مبلمانی زیبا و هماهنگ در وسط پزیرایی به خوبی توانسته فضا را هماهنگتر و زیبا تر نشان دهد. آیینه ی طلایی بر دیوار و شمع های روی میز با هم رابطه ی خاصی در فضا ایجاد کرده اند.

طراحی داخلی اتاق خواب
طراحی داخلی اتاق خواب

 

اتاق خواب دو نفره ی زیبا و مناسبی برای استراحت والدین طراحی شده که دارای سقف زیبا و نور پردازی بسیار زیبایی است. کمد دیواری بزرگی کنار درب ورودی این اتاق جانمایی شده که ساکنین میتوانند لباسها و ابزار وسایل خود را در این مکان قرار دهند. کاغذ دیواری استفاده شده پشت تخت خواب یکی از مهمترین عناصر در اتاق بحساب میاید و باید در انتخاب آن طراح، روانشناسانه و هنرمندانه عمل کند

طراحی داخلی اتاق خواب
طراحی داخلی اتاق خواب

 

نوعی هماهنگی و هارمونی بین پرده، تخت خواب و کاغذ دیواری ایجاد شده است که همه ی اینها در مجموع باهم به افراد خانه آرامش را انتقال داده و بیتوانند زندگی آرامی را در کنار هم بکذرانند. در مجموع این واحد آپارتمان برای یک خانواده ی سه تا چهار نفره که میخواهند خانه ای شیک و بروز داشته باشند انتخابی عالی و متناسب به شمار می آید. در ادامه شما را با دیگر واحد های این مجتمع مسکونی که شاهکاری خلق شده توسط گروه پردیب است، بیشتر آشنا خواهیم کرد.

 

پیشنهاد پردیب

کنفرانس دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اداری (دکوراسیون اتاق جلسات)

دکوراسیون اداری ( دکوراسیون قبل و بعد) طراحی و اجرای دکوراسیون سالن کنفرانس کمپانی رازی , …

طراحی مدرن خانه کوچک

طراحی مدرن خانه کوچک

طراحی خانه ی آپارتمانی مدرن   خانه ای که در تصویر میبینید یکی از واحد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *