خانه / نشیمن / طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی

خانه های مسکونی، امروزه از واحد های کوچک و نقلی در قالب آپارتمان به شهر اضافه شده اند. آپارتمان در اصل خانه های ویلایی و حیاط دار قدیمی خودمان است، اما برای استفاده حداکثر از فضا آنها را بر روی هم قرار داده ایم. این واحدها باید طوری طراحی شوند که همه ی نیاز های یک خانواده را که در خانه های ویلایی قدیم زندگی میکرده اند براورده کنند. مهندسین حرفه ای پردیب آپارتمانی را در شرق تهران به نام پرنس طراحی کرده اند که دقیقا به این موضوع از همه ی ابعاد پرداخته است.

این خانه که در تصویر میبینید یکی از واحد های یک آپارتمان بسیار زیبای شش طبقه است که در هر طبقه شش واحد طراحی شده است. در سالن اصلی این خانه دیواری به رنگ تیره با بافتی زبر، پشت تلویزیون طراحی شده است تا حسی شبیه به دیوارهای سنگی یا آجری دور حیاط را به ما در خانه القاء کند. آباژور وسط پزیرایی همانند آتشی در وسط خانه گرمای فضا را به اوج خود رسانده است.

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل
طراحی و دکوراسیون داخلی منزل
طراحی و دکوراسیون خانه
طراحی و دکوراسیون خانه

طراحی سقف خانه به نحوی است که شما حسی شبیه به آسمان به محض نگاه کردن به آن در وجودتان زنده میشود. برآمدگی تیره رنگی در فضای اصلی خانه بر روی دیوار، مانند ستونی ایمن و محکم برای هر بیننده در خانه ایفای نقش میکند تا با آرامش خاطر بیشتر به اقامت در فضا ادامه دهد. انتخاب مبلمان هماهنگ از لحاظ فرم و رنگ، کاری دشوار و پیچیده است که طراحان ما به خوبی از پس آن برامده اند. گویی این مبل را طراح و کارخانه برای این خانه طراحی و ساخته اند.

طراحی و دکوراسیون اتاق خواب
طراحی و دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خوابی نقلی و شیک در این واحد ما تعبیه شده تا افراد بتوانند در اینجا استراحت و خوابی آسوده داشته باشند. طراحان ما با زیرکی در دیوار فضا از آینه ای بزرگ برای بزرگ تر نشان دادن و دمیدن حس و روحی عجیب و پر انرژی به محیط استفاده کرده اند. گویی دو زوج بسیار زیبا و جذاب در یک اتاق مشترک با هم زندگی میکنند. رنگ تخت خواب به خاطر متضاد بودن با محیط، به جذابیت فضا می افزاید.

طراحی و دکوراسیون اتاق خواب
طراحی و دکوراسیون اتاق خواب

2 نظر

  1. بسیار زیبا اجرا هم میکنید شما؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *