خانه / اداری و تجاری / طراحی کافه رستوران مدرن

طراحی کافه رستوران مدرن

طراحی کافه رستوران مدرن

طراحی کافه رستوران
طراحی کافه رستوران

عموما در طراحی فضا های کافه و رستوران اولین ایده ای که در ذهن ما حک میشود این است که بایستی از رنگ های شاد و جذاب استفاده کرد اما در این طراحی میبینیم که میتوان به دید متفاوت به رستوران هم نگاه کرد.

در طراحی داخلی این کافه که به عنوان یکی از طراحی های غیر معمول در طراحی کافه میبینیم از المان های عجیب و غریب  ولی با رنگ و بافت آرامش بخش استفاده شده که توسط تیم طراحی استودیو سیتی در لس آنجلس انجام شده است.

در این کافه  از عناصر سه بعدی با تلفیق بسیار زیبای چوب و نور بر روی دیوار و سقف این کافه به عنوان یک عنصر عجیب و غریب در این طراحی استفاده شده که میتواند اثرات مخرب حرارت حرارت ناشی از پخت و پز کافه را بر روی رشد گیاهان و گلها جلوگیری نماید. این ایده در طراحی، جذابیت بصری خاصی را به این کافه الغا نموده است.

استفاده از منوی آویز و با حروف برجسته نیز توجه مشتری را بیشتر به خود جلب نموده است.

دکوراسیون کافه رستوران
دکوراسیون کافه رستوران

برای میز ها و صندلی این کافه نیز از ایده چوبی و فلز، همانطور که در سقف و دیوار استفاده شده بهره گرفته شده تا با استفاده از یک درب شیشه ای که انعکاس رویایی از این تلفیق چوب و فلز به فضا انتقال دهد.

طراحی کافه رستوران
طراحی کافه رستوران

در فضای ناهار خوری نیز ایده گلدان های ثابت ،همانطور که در عکس نیز میبینیم میتواند احساس آرامش خاص طبیعت  را به کاربران این کافه انتقال دهد تا با آرامش هرچه بیشتر از زمانی صرف غذای خود لذت ببرند.

استفاده از تیرهای قهوه ای رنگ در سقف و همچنین استفاده از نور های خطی و کشیده جذابیت بصری این کافه رستوران را دو چندان نموده است.

همانطور که باهم بررسی کردیم میبینیم که میتوان با بهره گیری از ایده های مناسب در رستوران و کافه نیز میتوان بر خلاف عرف فضایی مناسب و متفاوت را خلق کرد.

گروه مهندسین پردیب همواره در کنار شماست.

کافه رستوران
کافه رستوران

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *