خانه / پذیرایی / نشیمن مدرن

نشیمن مدرن

نشیمن مدرن و خاص

نشیمن مکانی عمومی است که معمولا میزبان ها از این مکان برای پذیرایی از میهمانان خود استفاده میکنند. پس باید معرف شخصیت و طرز زندگی شما باشد. طراحی و سبک دکوراسیون این فضا باید مطابق شخصیت و سلیقه ی افراد خانه باشد تا در این مکان احساس رضایت و آرامش به شما انتقال داده شود. چند نمونه زیبا از فضای نشیمن را در ادامه با هم آنالیز خواهیم کرد.

1

این نشیمن یک فضای کاملا شیک و مدرن است که حس تجمل گرایی در آن به صورت نامحسوسی تزریق شده است. نورپردازی زیبایی در این فضا کار شده است. عمده ی رنگ ها در این فضا از رنگهای گرم است و به محیط گرمای خاصی بخشیده است.

2

این نشیمن زیبا و شیک با رنگ سبز طراحی شده که حس سرزندگی و نشاط را به محیط داده است. رنگ سفید به خوبی در این اتاق با سبز هماهنگ شده و هارمونی خاصی را تشکیل داده اند.

3

نشیمنی زیبا و بزرگ در تصویر بالا میبینید که میز ناهار خوری را هم در کنار خود جای داده است. در سقف وویدی طراحی شده که نور طبیعی را در روز و نمایش ستارگان را در شب برای ما به ارمغان می آورد. شومینه زیبا و ساده ای این حرکت سقف را در انتها تکمیل میکند.

 

4

این تصویر زیبا را در کنار درب ورودی که به نشیمن وارد میشود میتوان نمونه ساده و خاصی انتخاب کرد و در نشیمن خانه های خود اجرا کنیم. تنها فقط با چند تابلوی رنگی زیبا و جذاب و یک گلدان ساده فضایی را میتوانیم پر از معماری و هنر کنیم.

5

نشیمنی زیبا و شیک که بسیار گرم و خاص طراحی شده است. گرمای این محیط را با اجرای یک قاب سنگی کرم و نورپردازی بر روی آن به حد اکثر خود رسیده است.

6

نشیمنی خاص و رسمی که با نورپردازی حرفه ای، بافت چوب گرمای خود را به طور کامل به محیط هدیه کرده است.

7

نشیمنی زیبا کوچک و پر از حس زندگی که برای یک زوج بازنشسته طراحی شده تا در این محیط بر روی صندلی های چوبی قدیمی لم داده و با نگاه به این دکور که پر از اشیاء تزیینی و قدیمی خاطره انگیز است نگاه کنند و خاطرات خوب خود را با هم ورق بزنند.

8

نشیمن مدرن و خاص برای جلسات اداری و کاری طراحی شده است. نورپردازی دز بین لایه های این فضا به طور متقاطع جلوه ی زیبایی را به محیط بخشیده است.

9

نورگیری در وسط و آویزان کردن پرده هایی سبز رنگ در دوطرف فضایی کامل و پر از آرامش به وجود آورده است. به همیم راحتی شما میتوانید یک فضایی ناب و آرام برای خود در خانه هایتان به وجود آورید.

10

رنگ خاکستری سردی را در این نشیمن میبینیم که میز و باکس های ساده ی نارنجی رنگی بر روی دیوار محیط سرد را تبدیل به محیطی پر از انرژی و حرارت کرده است. این بازی با رنگها به طور خدادادی و غریزی در وجود ما هست ولی اجرا و فهم این رنگها در کنار هم نیاز به شناخت روانشناسی رنگها دارد .

11

نشیمنی کوچک ساده و شیک را در تصویر میبینیم که با نورگیر های بزرگی کل فضا را روشن نگه داشته است.

12

زیبایی و آرامش را در این نشیمن و تصویر به خوبی میتوان حس کرد. وجود گلدانهای سبز در کنار مبلمان رنگ روشن و نورگیر پشت آن که به صورت طاق نیم دایره ی اجرا شده است هارمونی خاصی را به وجود آورده است.

13

طراح این فضا با ترکیب رنگ زرد و سبز به خوبی توانسته نشاط و طراوت جنگلها را به خانه منتقل کند. رنگ سبز به صورت محسوس و با تراکم و رنگ زرد به صورت پراکنده و پخش اجرا شده است.

14

 

طراحی نشیمنی باریک و کشیده که طراح به خوبی فضا ها را به هم مرتبط کرده و هارمونی خاصی را بین فضا ها به وجود آورده است.

15

طراحی نشیمن چوبی که فضایی گرم و دلچسب برای گفتگو را بوجود آورده است.

16

آجر را در نشیمن و در نما به صورت یک عنصر اصلی به خوبی استفاده کرده است و این کار باعث صرفه جویی در وقت هزینه و مصرف مصالح در ساختمان میشود.

17

18

تصویری دلچسب از خانه ای زیبا که منظره ای از بالکن خانه را در نشیمن نشان داده است. رنگ سبز پرده و گلدانها و آبی آسمان به خوبی با هم منظره ای زیبا و پر از احساس را به وجود آورده است.

19

طراحی شومینه ای در نشیمن خانه که به سادگی و کاملا مدرن در فضا خودنمایی میکند. گرمای آتش در شومینه سردی خاکستری فضا را به خوبی خنثی کرده است.

20

استفاده از رنگ های با نشاط و زیبا در کنار هم در این نشیمن هر انسانی را به وجد آورده و روحیه هر فردی در این مکان پر از انرژی و نشاط میشود. رنگ قرمز و مشکی در کنار هم نمایش خوبی را در این تصویر اجرا میکنند.

21

نشیمنی زیبا و طبیعی که سبزه گیاهان و نور طبیعی فضای داخل را به نوعی با بیرون یکپارچه کرده اند. رنگ نارنجی و سفید با یکدیگر تمرکزی را در انتهای نشیمن که مبل در آن فضا قرار داده شده است ایجاد کرده است و یک کشش خاصی را در فرد ایجاد میکند تا ناخودآگاه به سمت مبل کشیده شود.

22

نشیمنی خاص و مدرن با نورگیر های بزرگ و سرتاسری.

23

این نشیمن زیبا و دلنشین را در آخر تقدیم میکنم به همه ی هنر دوستان و کسانی که هنر را فهمیده، قدر آن را به خوبی میدانند و برایش ارزش قائل میشوند. ترکیب رنگی خاص این نشیمن هر انسانی را مجذوب خود خواهد کرد. مبلمان ساده و روشن این فضا به خوبی و با دقت کامل برای ارتباط با محیط انتخاب شده است. رنگ زرد و قرمز و سفید با هم سمفونی بزرگی را در همین فضای کوچک برای هر فردی که در این مکان برود اجرا میکنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *