خانه / دسته‌بندی نشده / روز قدردانی از طبیعت

روز قدردانی از طبیعت

روز قدردانی از طبیعت

روز طبیعت، روز آشتی دوباره ی او با انسان، آشتی قدرتی بی مثال و بدون حریف با ما…

1

 

 

 

2

 

3

 

به قولی روز سیزده به در، روزی است که از قدیم الأیام در سرزمین ما، همه از خانه هایشان بیرون آمده و دسته جمعی به طبیعت رفته و تفریح میکنند. روزی که نمیتوان آن را با روزهای دیگر مقایسه کرد. همه خوشحال هستند. در کنار خانواده، دوستان، آشنایان…

 

4

 

همه در این روز خندانند…

5

 

6

در این روز انسانها با طبیعت عکس یادگاری میگیرند تا او بداند که ما دوستش داریم و چقدر برای ما اهمیت و ارزش دارد.

7

 

در روز آشتی ما، طبیعت هدیه ای خوب به ما پیشکش کرد. باران… نعمتی ارزشمند برای ما انسانها. فقط باید مانند این سه گل زیبا و کوچک که زیر برگ پنهان شده اند، چتر یا سایبانی با خود ببریم که زیر باران خیس نشویم.

8

 

9

 

10

 

ما در کشوری زندگی میکنیم که خداوند رحمان، چیزی برای ما کم نگذاشته است. اما ما چگونه جواب این لطف را میدهیم…؟! تا بحال به این فکر کرده اید.؟!

11

 

12

13

در این روز همه چیز انرژی و شور و نشاط خاصی دارد. گویی درختان و گل و گیاهان میخواهند به زبان درآیند. خوشحال هستند که از تنهایی خلاص شده اند. میخواهند به نحو احسنت از میهمانان خود پذیرایی کنند.

14

15

16

17

در این روز آدم های بزرگ هم بدشان نمی آید به دوران کودکیشان بازگردند. گویی دلشان برای بچگیهایشان تنگ شده است. پس در این روز با کودکان هم بازی شده و فکرشان را استراحت میدهند.

 

19

در این روز پدر ها برای کودکان تابی درست می کنند تا آنها با تاب بازی لذت ببرند. گویی لذت تابی که پدر با زحمت آن را فراهم میکند بیشتر است نسبت به تاب پارک ها…

20

بعد از کلی بازی و تفریح در دل طبیعت، خستگی و گرسنگی همه را فرا میگیرد. مخصوصا در طبیعت که اشتهای انسان ناخودآگاه باز میشود و افراد، توانایی خوردن یک گاو درسته را در خود میبیند.

21

بعد از خوردن یک ناهار درست و حسابی، خوردن چای ذغالی، کنار آتشی گرم، حس و حالی عجیب به انسان میدهد.

22

 

در آخر از شما عزیزان دلم یک خواهش کوچکی دارم. بیاییم با سبزه های سفره ی هفت سینمان و ماهی قرمز های آن مهربان تر برخورد کنیم. آنها دوازده روز در خانه های ما، به ما انرژی و روحیه داده اند. آنها هم مثل ما جان دارند و زنده هستند. نعمت خداوند هستند. ماهی هایمان را درون حوضی زیبا رها کنیم و سبزه ها را که با عشق بزرگ کرده و هر روز آب داده ایم تا بزرگ شوند را هم بر روی رودی شناور کنیم تا سرنوشتشان در طبیعت رقم بخورد.

23

24

25

امیدوارم در روز طبیعت به همگی خوش گذشته باشد. همگی انرژی لازم را برای گذراندن سیصد و خورده ای روز کاری رو کسب کرده باشید.

من و گروه مهندسین پردیب برای شما بهترینها را آرزو داریم و خدمتگذار همیشگی شما در همه لحظاتتان هستیم

26

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *