خانه / دکوراتیو / آینه دکوراتیو / آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو

طرح اسلیمی

اصول استفاده از آینه از دیر باز در بین مردم جهان به عنوان یک اصل ضروری شناخته شده و با بررسی تاریخچه کهن آن میبینیم که اولین بار آینه حدود ۶۰۰۰ سال پیش در ترکیه امروزی و بعد ها در مصر و بعد در ایران و در دوره هخامنشیان مورد استفاده قرار میگرفته است. آیینه، به تعابیری شروع فضای مجازی برای انسان شد.

سطح صاف و درخشان با قابلیت انعکاس فراوان و بازتاب بسیار زیبا از خصوصیات آیینه میباشد که استفاده از آن در خیلی از فضا های خانه به عنوان یکی از نکات لازم و ضروری همیشه مد نظر بوده است. مانند سرویس ها، حمام، پذیرایی و …. .

بغیر از جنبه کاربردی آیینه ها، امروزه در طراحی های مدرن و به روز دنیا شاهد استفاده از آن برای کاربردهای تزئینی و همچنین بزرگ نشان دادن فضاها نیز استفاده میشود. اما با توجه به جنس شیشه ای و شکننده این متریال استفاده از آن همواره با خطر های فراوان روبرو بوده است. همچنین عدم سهولت در برش آیینه به شکل های مورد دلخواه از معایب این وسیله تزیینی میباشد.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

تصور داشتن یکی از این آیینه های زیبا با طرح های متنوع و دلخواه جهت دکوراسیون منزل با در نظر گرفتن معایب و مشکلات برش آنها همیشه یکی از دغدغه ها برای طراحی زیبا و دلخواه منازل ما بوده است.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو طرح اسلیمی
آینه دکوراتیو طرح اسلیمی

گروه مهندسین پردیب ،این بار هم برای حل این مشکل تصمیم به طراحی و ساخت آیینه های ترئینی با طرح های متنوع و به روز دنیا و استفاده از متریال مناسب برای این نوع طراحی را گرفت تا باز هم بتواند رویای شما را به واقعیت تبدیل کند.

آینه دکوراتیو طرح اسلیمی
آینه دکوراتیو طرح اسلیمی

همانطور که در عکس فوق مشاهده مینمایید از آیینه دکوراتیو برای پرکردن فضای بالای نهار خوری استفاده شده تا علاوه بر زیبایی فوق العاده، بتواند به بزرگتر نشان دادن فضا نیز کمک شایانی نماید.

 

آینه دکوراتیو طرح اسلیمی
آینه دکوراتیو طرح اسلیمی

در این طرح که یکی از طرح های اسلیمی تولید گروه مهندسین پردیب میباشد خاصیت انعکاس و زیبایی را به وضوح میتوانید مشاهده نمایید. گویی شما دست به ساخت پنجره ای کوچک با شبکه هایی زیبا، روبه سوی دنیایی مجازی زده اید. دنیایی که خالق آن شما هستید. تا شما نخواهید روشن نمیشود، انسانهایش بیدار نمیشوند…

برش های کاملا دقیق  و نصب منظم  این نوع آیینه ها با کنار هم قراردادن تعدادی اشکال هندسی منظم و نا منظم به خلق این تابلوی آیینه ای، زیبایی خاصی داده است. تابلویی که واقعی تر از دنیای ما کشیده شده است. تابلویی زیبا که ارزشش با عشق و احساس ما در رابطه ای مستقیم قرار دارد. با آیینه ای ساده و زیبا می توانید عشق و احساس را در زندگی خود بهتر حس کرده و به تماشای آنها بنشینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *