خانه / دسته‌بندی نشده / طراحی مبلمان خانه های کوچک

طراحی مبلمان خانه های کوچک

طراحی مبلمان خانه های کوچک

 

امروزه اکثر خانه های ساخته شده، متراژ کم و محدودی را دارند و نمیتوانیم از هر مبلمانی در این مکانها استفاده کنیم. از این رو تلاش بر این داریم که مبلمانی را طراحی کنیم تا حد اقل فضا را تصرف کند و بیشترین فضا برای تردد و فعالیت های انسانی باقی بماند. چند نمونه مبلمان در ادامه برای شما آورده شده تا شما را بهتر با این گونه مبلمان آشنا کنیم. این نمونه ها نمونه های محدودی از طرح ها هستند. ما طبق شرایط خانه ی شما و درخواستی که از آن مبلمان دارید طرح اختصاصی و مورد نظر را برای شما خواهیم زد و اجرا میکنیم.

3

مبلمان خانه های کوچک
مبلمان خانه های کوچک
مبلمان خانه های کوچک
مبلمان خانه های کوچک

 

در تصاویر بالا میز کامپیوتری را میبینید که بر روی دیوار نصب شده است و صفحه ی اصلی آن به وسیله ی چند لولا به بالا حرکت کرده و یک باکس بدون تصرف فضایی را تشکیل میدهد.

طراحی مبلمان خانه های کوچک
طراحی مبلمان خانه های کوچک
طراحی مبلمان خانه های کوچک
طراحی مبلمان خانه های کوچک

7

 

یک مبل جادویی را در تصویر بالا میبینید که همه را شگفت زده خواهد کرد. در تصویر اول شما یک مبل راحتی زیبا و شیک را میبینید. ولی در تصاویر بعدی با استفاده از چند حرکت ریلی و لولایی مبل تبدیل به یک تخت خواب دو طبقه میشود.

طراحی مبلمان کوچک
طراحی مبلمان کوچک

کتابخانه ای زیبا که به تخت خواب تبدیل میشود را در تصویر بالا مشاهده میکنید این تخت خواب با استفاده از قفسه های کتابخوانه ای بزرگ و زیبا ساخته شده که تشک های آن در درون همین کتابخانه جاسازی میشود.

طراحی مبلمان کوچک
طراحی مبلمان کوچک

این هم یک نمونه تخت خواب بچه گانه است که میتوان بعد از بزرگ شدن کودک آن تخت را با چند جابجایی راحت به مبلمان یک کودک بالغ تبدیل کرد. این تخت خیلی به صرفه از لحاظ اقتصادی و برای فضاهای کوچک مناسب است.

مبلمان خانه های کوچک
مبلمان خانه های کوچک

 

یک میز و صندلی دو نفره شیک و زیبا را میبینیم که با زیرکی و مهارت تمام در مواقع بدون استفاده در دکور خانه محو میشود و با این که فضایی را اشغال نمیکند بلکه در دکور خانه به عنوان باکسهایی برای نگه داری کتاب و اشیائ تزیینی استفاده میشود.

14

 

طراحی یک مبل زیبای دیگر که این نمونه کاربری بالایی نسبت به مبلهای دیگر دارد. این مبل قابلیت تبدیل به چند مبل و تخت خواب راحت را دارد که تصاویر آن را ملاحظه میکنید.

15

 

طراحی هوشمندانه ی یک اتاق کار در درون دیوار. این طرح یکی از بهترین و خلاقانه ترین طرحهای این پست از نظر فنی و زیبایی به حساب می آید. زیرا این  کار باعث میشود ما بتوانیم در فضا های کوچک بدون اینکه کسی به وسایل کار ما دید داشته باشد و نیاز به جمع کردن آنها داشته باشیم به وسیله ی یک کشو درب را جلوی میز کار کشیده و آن را از محیط محو کنیم.

16

17

 

طراحی باکس ها ی جادویی . این باکسها که میبینید قابلیت تبدیل شدن به کل مبلمان خانه را دارد. ممکن است باور کردن این موضوع سخت باشد ولی این گفته واقعی است. ادامه ی تصاویر را به اشتراک نمیگذاریم تا شما را به فکر راجعبه این باکس های جادویی وادار کرده و شما بیشتر محو این دکور شوید.

18

 

طراحی یک میز ناهار خوری دو نفره رمانتیک با هزینه ی کم و تصرف کمترین فضا.

19 20

 

طراحی مبلمان خانه ای کامل در متراژی حدود شش متر مربع. همانطور که در تصویر میبینید میز کار و مبلمان راحتی در تصویر اول نمایش داده میشود. بعد به وسیله ی چند باکس مبلمان ما تعداد نفرات بیشتری را جوابگو میشود. در تصویر آخر میبینید که مبلمان تبدیل به یک تخت خواب راحت و زیبا شده است.

Prague

 

طراحی بانکی زیبا در فضایی محدود. این بانک کوچک و زیبا بدون هیچ کمبودی از لحاظ امکانات نسبت به بانکهایی دیگر طراحی شده و دارای طراحی زیبا به سبک پست مدرنیسم میباشد.

22

تخت خواب دونفره ی گرد و زیبا که در عین ناباوری و بدون اینکه ذره ای از زیبایی خانه را کم کند تبدیل به مبل چهار نفره ی راحت و زیبایی میشود.

23

 

برای مشاهده ی ادامه ی تصاویر و مطالب بیشتر به اینستاگرام و تلگرام سایت مراجعه کنید.

Insta   pardib_design

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *