خانه / دسته‌بندی نشده / رنگ آمیزی خانه

رنگ آمیزی خانه

استفاده از پیکسل در رنگ آمیزی خانه

ما همیشه از دیدن تصاویر باکیفیت لذت میبریم. اما در این پست یک خلاقیت زیبا و جالب آورده شده است که از عکس ها، با کیفیت پایین و پیکسل های بزرگ برای رنگ آمیزی اتاقها استفاده شده است. با این کار به راحتی میتوانیم حس واقعی تصویر را حتی با کیفیت کمتر به افراد انتقال دهیم. با اینکه شاید در نگاه اول شخص متوجه تصویر نشود ولی حتما حس تصویر را خواهد گرفت و تاثیر بیشتری نسبت به تصویر واضح دارد.

این کار را میتوامید با هزینه ی کم انجام دهیم و بازدهی، فراتر از آن دریافت کنیم. برای این کار شما باید تصویری که از آن لذت میبرید و رنگهای استفاده شده در آن مناسب با محیطی که قرار است در آنجا بکار برده شود انتخاب کنید. بعد از انتخاب تصویر شما با نرم افزار فوتوشاپ، کیفیت عکس را تا حدی پایین می آوریم که عکس به قطعات بزرگ پیکسلی تبدیل شود. تصویر را به ابعاد مورد نیاز بزرگ کرده و با رنگ آمیزی این قطعات بر روی دیوار ما اثری هنری را بر روی دیوار خانه مان خلق کرده ایم.

در تصویر بالا میبینیم که از قطعات چوبی دست ساز برای انتقال بهتر حس نقاشی پیکسلی استفاده شده است. رنگ آمیزی این دیوار کاملا با دست انجام شده است و در انتخاب رنگها چه در نقاشی پیکسلی و چه در وسایل دکور خانه باید دقت لازم را بکار ببریم تا در نهایت به آن چیزی که میخواهیم برسیم.

تصویری که از شخصیت کارتنی معروف والت دیزنی برای این اتاق انتخاب شده، نمونه دیگر نقاشی پیکسلی بر روی دیوار است که با دست خلق شده است.

نمونه ی مدرن هنر پیکسلی که در تصویر بالا میبینید سبکی متفاوت از کارهای دست ساز است که زیبایی آن برای افراد که به سادگی، علاقه زیادی دارند جذاب و تماشایی است. شما میتوانید کنار این قلب زیبا از وسایلی که دیدن آنها خاطرات زیبایی را برای شما زنده میکنند استفاده کنید.

پیکسل همیشه مربعی است. شما میتوانید باز هم قانونها را شکسته و از خلاقیت خود استفاده کرده و قانون خود را در منزل به کار ببرید. در اینجا میبینیم که از پیکسل های مربعی در تصویر استفاده کرده که دو سمت با تضاد طبع رنگ با تیزی گوشه ی مثلث ها به سمت هم هجوم آورده اند.

اگر شما در مدرسه یا محل کار و هرجای دیگر میخواهید جشن کوچکی برگزار کنید میتوانید با استفاده از کاغذ یادداشت های باطله ی رنگی به آسانی و بدون هزینه محیط را کاملا برای جشن آماده کنید. شک نکنید این کار همه را شوکه خواهد کرد. حتی این کار را میتوانید در اتاق خود برای برگزاری جشن کوچک سه نفره ای اجرا کنید.

شما اصلا نیازی نیست که سایه های پیکسل را دقیقا به عنوان تابلو بوم نقاشی کنید و یا حتما هزینه زیادی را صرف این کار کنید. بلکه مثل تصویر بالا میتوانیم بر روی یک تابلوی چوبی کوچک و رنگ آمیزی آن با رنگهای تنالیته استفاده شده در دکور اتاق به راحتی و زیبایی تمام یک تابلو خلق کرده ایم. در تصویر بالا رنگ زرد در نشیمن حس آتشی را منتقل میکند که تابلوی بالای آن حرارت را تا رسیدن به آسمان به ما نشان داده است.

همچنین شما میتوانید از تصاویر کوچک با پیکسل های کوچکتر در ابعاد تابلوی کوچکتری در اتاقتان استفاده کنید. این کار میتواند به شما حس همان تصویر را با قدرتی بالاتر از تصویر واضح آن به شما انتقال دهد. این ویژگی یکی از خصوصیت های مثبت استفاده از تابلوها و تصاویر پیکسلی است.


در انتهای این پست زیبا میخواهم از شما دعوت به همکاری کنم !!؟

بله همکاری شما در زمینه ی انتقال واضح تر و همه جانبه تر این موضوع میتواند کمک شایانی به ما بکند. مطمئنا شما که تا اینجا این پست را خوانده اید شک ندارم که تصمیم به اجرا کردن یک نمونه نقاشی پیکسلی را در اتاق خود دارید و این هم شک ندارم که شما از ما خوش سلیقه تر و زیبا تر میتوانید این کار را انجام بدهید. ازتون میخوام اگه این کارو انجام دادین عکسشو برای ادای دین به ما در عوض آموزش (-; به اینستاگرام یا تلگرام سایت برای ما بفرستید تا ما را در مسیر کامل تر شدن این هنر کمک کنید. ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *