خانه / فضای بیرونی / استخر / دکوراسیون استخر خانگی

دکوراسیون استخر خانگی

دکوراسیون استخر خانگی

استخر جادویی در ویلایی واقع در استرالیا

طراح برای ایجاد نقطه ای کانونی در فضای ویلا استخر های مربعی شکلی طراحی کرده است. در مرکز حیاط، آب را به وسیله ی شیشه به بالا آورده و به صورت مجسمه ای یخی که واقعا جلوه خاصی به محیط داده توجه همگان را به خود جلب میکند. این باکس شیشه ای که فضای جکوزی آب گرم در آن تعبیه شده به صورت کریستال یخی به بالا آمده و کسانی که در آن شنا میکنند از کنار شیشه مشخص هستند. نکته خیلی زیبای دیگر که در این طرح میبینیم طراح به خوبی از شکست نور در آب استفاده کرده است به طوری که از کنار ما چند مربع کریستالی درون یکدیگر میبینیم. طراح این ویلا را به روش پلان باز طراحی کرده و به خوبی طبیعت را به درون راه داده و فضا را یکدست و هماهنگ کرده است.

استخر جادویی
استخر جادویی

پله های شناور که در تصویر میبینید از وسط استخر گذشته و دسترسی را برای افراد در حیاط ویلا آسانتر کرده است.

اسنخر ویلایی
اسنخر ویلایی

حیاط خلوت این ویلا در کنار استخر برای خدمات رساندن به این فضا تعبیه شده است. صاحب این ویلا مکانی برای برگزاری جشنهای خود درخاست کرده که همین باعث شده طراح بهترین فضا یعنی حیاط خلوت را برای اینکار انتخاب کند. به همین خاطر حیاط خلوت کنار استخر با امکانات کامل و لوکس طراحی شده است. این فضا شامل آشپزخانه، نشیمن و ناهارخوری است.

طراحی استخر
طراحی استخر

به دلیل هماهنگی هرچه بیشتر فضا، گیاهانی که برای فضای سبز ویلا انتخاب شده اکثرا با شکلهای نرم و ساده است.

طراحی استخر شیشه ای
طراحی استخر شیشه ای

این استخر در شب با نور پردازی های انجام شده زیبایش چند برابر میشود. به گفته طراح باکس شیشه ای مانند قالب یخی بر روی آب شناور میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *