خانه / پذیرایی / طراحی اتاق نشیمن کوچک

طراحی اتاق نشیمن کوچک

طراحی اتاق نشیمن کوچک در واقعیت و بزرگ در ظاهر

بیشتر روشها برای بزرگتر نشان دادن فضا به خطاهای دیدی که در چشم انسان وجود دارد برمیگردد.طراحان ازین خطاها به طور حرفه ای برای ایجاد فضایی بزرگ از لحاظ بصری استفاده میکنند. این روشها میتوانند یک فضای تنگ، ناراحت و خسته کننده را به فضایی آرام، زیبا و دلنشین تبدیل کنند. انتخاب مواردی مثل تنظیم نور، رنگ مقیاس و وزن در فضاهای مختلف متفاوت است و باید در انتخاب آنها دقت لازم انجام بگیرد.

گاهی اوقات ایده های سنتی در دکور خانه بهترین راه حل برای حل این مشکل است.

دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک
دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

در تصویر میبینید که چگونه فضایی کوچک، به فضایی بزرگ و دلنشین تبدیل شده است.

یک روش برای بزرگتر نشان دادن فضا استفاده از آینه در نقطه کانونی میباشد. همچنین این کار باعث انعکاس نور و روشنایی بیشتر اتاق کمک میکند. شما میتوانید روبروی یک پنجره بر روی دیوار آینه نصب کنید. با این کار بازشوی اتاق را دوبرابر میکنید.

طراحی اتاق نشیمن کوچک
طراحی اتاق نشیمن کوچک

کشیدن چشم و حواس به سمت بالا میتواند در بزرگتر نشان دادن فضا به ما کمک بزرگی بکند. اگر اتاق شما دارای سقفی بلند است حتما از این روش برای بزرگتر نشان دادن فضا استفاده کنید.

دکوراسیون نشیمن
دکوراسیون نشیمن

ایده بعدی استفاده از رنگ های خنثی در فضا است. این کار به شما کمک میکند تا فضای نشیمن خود را بزرگتر نشان بدهید. این روش از نظر افرادی که به خانه های شیک و مدرن علاقه دارند محبوب ترین است.

دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن
دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن

انتخاب مبلمان و وسایل با ظاهر سبک در بزرگ نشان دادن فضا کمک زیادی به ما میکند. همچنین پیشنهاد میشود در انتخاب مبلمان فضا از رنگ های روشن و جعبه ای شکل استفاده کنید.

طراحی اتاق نشیمن مدرن
طراحی اتاق نشیمن مدرن

برای انتخاب مبلمان از مقیاس کوچک استفاده کنید. مبلمان نباید فضای زیادی را در اتاق نشیمن تصرف کند و باید طبق اندازه فضا انتخاب شود.

پیشنهاد پردیب

طراحی اتاق نشیمن

طراحی اتاق نشیمن سیاه و سفید

طراحی اتاق نشیمن به سبک سیاه و سفید سیاه و سفید دو رنگ مکمل از …

طراحي اتاق نشيمن

طراحی اتاق نشیمن

این اتاق نشیمن و پذیرایی دارای سقفی بلند با بافت سیاه و سفید است. لوستری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *