خانه / مشاعات / راه پله / راه پله شیشه ای

راه پله شیشه ای

پله های شیشه ای

محو کردن پله های سنگین در خانه

این ایده باعث وسیع تر شدن بصری فضا و جلوگیری از فیلتر شدن نور طبیعی میگردد.

شما میتوانید با استفاده از پله های کریستالی، به فضای خانه و یا دفتر کار خود جلوه ی مدرن و لوکس بدهید.

این پله ها از لایه های شیشه ای روی هم پرس شده از جنس مقاوم و دارای ایمنی بالا ساخته شده است. این شیشه ها در رنگها و بافت های متفاوت بر حسب نیاز مکان قرارداده شده انتخاب میشوند. همچنین میتوان متریال های دیگری مانند چوب را هماهنگ با شیشه در پله استفاده کرد.

طراحی راه پله شیشه ای
طراحی راه پله شیشه ای

پله ای که در تصویر میبینید نمونه ای از پله های شیشه ای است. این پله با استفاده از دستک آهنی بر روی دیوار کارگذاری شده اند. همانطور که گفتیم یکی از ویژگی های پله شیشه ای عبور دادن نور از خود است که این امر به خوبی در تصویر اجرا شده است.

طراحی راه پله شیشه ای
طراحی راه پله شیشه ای

این پله دارای شیار هایی در قسمت پاخور است که باعث جلوگیری از لغزش، هنگام تردد افراد میشود. در تصویر میبینید هنگامی که شما در بالای پله هستید زیر پای شما کاملا مشخص است و فضای پایین را به وضوح میبینید.

راه پله مدرن
راه پله مدرن

این پله ها میتوانند از یک نورگیر در پشت بام، آن را تا اخرین طبقه از خود عبور بدهند و نور طبیعی قابل توجهی را به خانه ما وارد کند.

طراحی شیشه ای
طراحی شیشه ای

اگر فضا به شما اجازه میدهد، یک باکس شیشه ای دور راه پله برای ذخیره سازی انرژی و نور قرار دهید.

طراحی راه پله جذاب
طراحی راه پله جذاب

این پله های شیشه ای با وجود نور طبیعی جلوه لوکسی از خود نشان میدهند و بدون نور نمیتوانند زیبایی خود را هرآنچه که هست به نمایش بگذارند. پله ای که در تصویر میبینید به دلیل آنکه در فضای کاملا باز طراحی شده، در وسط از شیشه ی مات و کدر برای محدود کردن دید و ورود نور شدید به داخل استفاده شده است. این پله در زیر از پروفیلی که با پله ها به سمت بالا حرکت کرده برای تحمل نیرو استفاده شده است.

دکوراسیون راه پله مدرن
دکوراسیون راه پله مدرن

رنگ این پله به دلیل تردد زیاد، از نوع تیره و پرشوری استفاده شده است. سازه این پله از یک پروفیل در وسط پله تشکیل شده که نیرو را به زمین منتقل میکند.

راه پله دوبلکس
راه پله دوبلکس

رنگ شیشه این پله، سبز فیروزه ای انتخاب شده که سردی خاصی به محیط داده است.

دکوراسیون پله دوبلکس
دکوراسیون پله دوبلکس
طراحی راه پله گرد
طراحی راه پله گرد

از آنجا که شیشه ماده ای با قابلیت شکل پذیری بالا است، ساخت پله های مارپیچ با جنس شیشه به راحتی امکانپذیر میباشد. همانطور که در تصویر میبینید اتطالات بین این شیشه ها از جنس استیل است و این جنس به دلیل مقاومت بالا در مقابل اکسید شدن و زنگ زدن استفاده شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *