خانه / اتاق خواب / دکوراسیون اتاق خواب کودک شیک و کلاسیک

دکوراسیون اتاق خواب کودک شیک و کلاسیک

تخت خواب های شیک و کلاسیک برای بچه های شیطون

تخت خوابهای برگرفته از تخیل بچه ها

یک تخت خواب مناسب برای کودکان تختی است که با تخیل بچه ها هماهنگ باشد، فرزند درون آن احساس آرامش کند، محکم و ایمن باشد، طوری طراحی شده باشد که کودک از گزند حشرات و حیوانات موزی در امان باشد و…

دکوراسیون اتاق خواب کودک
دکوراسیون اتاق خواب کودک

این تخت به سبک چادری در جنگل طراحی شده که آرامش را به بچه و خانواده منتقل میکند. همچنین از پارچه های توری برای در امان ماندن بچه هنگام خواب استفاده شده است. در زیر تخت، کشویی مخفی برای نگه داری لباس و.. تعبیه شده است. در کنار تخت با استفاده از شکل درخت و درست کردن کتابخانه ای زیبا از گذاشتن کمد درون اتاق جلوگیری میشود که باعث جلوگیری از به هدر رفتن فضا شده است. شما میتوانید کودک خود را به راحتی از پشت پرده ببینید که با آرامش کامل درون تخت خود به خواب عمیق فرو رفته است.

اتاق خواب کودک مدرن
اتاق خواب کودک مدرن

در این تخت از آرامش شب برای بخواب رفتن کودک اسفاده شده است. همانطور که در عکس مشاهده میکنید یک تخت دو طبقه با ظرفیت سه کودک در این اتاق برای سه برادر در نظر گرفته شده است. در سمت رو به دیوار این تخت طبقه هایی با چوب برای نگهداری اسباب بازی و کتابها طراحی شده است.

تخت خواب کودک مدرن
تخت خواب کودک مدرن

این نوع تخت خواب که میبینید فضای بزرگی را در بر میگیرد ولی در عوض از خنده و شادی دخترها لذت خواهید برد. این تخت معلق که از سقف اتاق آویزان میشود با حرکتی آرام میتواند به آرامش قبل خواب کودک شما بیافزاید. این تخت را میتوانید با انتخاب پارچه های شاد و دخترانه جلوه اش را دوچندان کنید.

تخت خواب 2 طبقه مدرن کودک
تخت خواب ۲ طبقه مدرن کودک

در تخت خوابهای دو طبقه بعضی مواقع با مشکل سقف یا ارتفاع زیاد تخت مواجه میشویم. در این موارد میتوانیم از ارتفاع طبقه ی اول تخت، کم و آن را به زمین نزدیک کنیم. در این صورت هم ارتفاع کلی تخت کاسته شده و هم فاصله ی تخت دوم تا زمین کم میشود. این تخت برای کودکان نوپا و کوچک ایده ی مناسبی میتواند باشد.

اتاق خواب دخترانه
اتاق خواب دخترانه

دور تا دور این تخت خواب جادویی قابی وجود دارد که پارچه هایی از آن آویزان شده است. این کار باعث آرامش کودک در خواب میشود. همچنین این تخت daybed  محسوب میشود و در زیر کشوی ریلی برای نگه داری لباس و اسباب بازی ها فراهم شده است. پرده های این تخت را بهتر است از رنگ های آرام برای داخل و از رنگ های  پر انرژی برای بیرون استفاده کنیم.

اتاق خواب پسرانه
اتاق خواب پسرانه

این تخت دو طبقه با طراحی خاصی یک میز کار کوچک را در خود جای داده است. تخت زیرین کشویی به زیر میز کار میرود. در کنار این تخت با استفاده از کشو به جای پله کاملا خلاقانه باعث به وجود آمدن فضای زیادی برای نگه داری وسایل و رفت و آمد راحت برای طبقه ی بالای تخت شده است.

اتاق خواب مدرن
اتاق خواب مدرن

اگر شما این تخت را برای فرزند خود انتخاب میکنید حتما لحظه ی دیدن تخت چهره ی فرزند خود را ببینید. میتوانید برای یادگاری از چهره ی کودک، لحظه ی دیدن تخت عکس بگیرید، آن را قاب کرده و در اتاق نصب کنید.

اتاق خواب مدرن
اتاق خواب دخترانه

این تخت خواب زیبا برای یک شاهزاده خانم کوچک و زیبا طراحی شده است که میتواند سوار کالسکه زیبای خود شده و به سرزمین آرزوهای خود سفر کند. پرده ها طوری برای کالسکه طراحی شده که فرزند ما بدون مزاحمتی به خواب خود ادامه دهد.

پیشنهاد پردیب

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب کوچک همانطور که رشد جمعیت در جهان رو به افزایش است، تامین …

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب

چگونه به آرامش و زیبایی یک اتاق خواب بیافزاییم. برای این که بتوانیم یک اتاق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *