خانه / اتاق خواب / دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک

اتاق کودک با استفاده از دیوارهای اکوستیک، بدون وجود درب

این فضا تقریبا شبیه به یک مهد کودک با دیوار های مدرن با طرحی خاص بروی آن است و برای زن و شوهری که دارای یک کودک و یک نوزاد هستند طراحی شده است.

این بنا را زن و شوهری خریداری کرده و قصد بازسازی آن را دارند. همچنین والدین زمان نگهداری از نوزاد و کودک را به طور همزمان ندارند. آنها از نقاشی کردن دختر خود بر روی دیوار شکایت میکنند. برای این امر طرحی که در عکس میبینید بر روی دیوار کار شده تا از به چشم آمدن خطوط بر روی دیوار کمتر شود و همچنین دیگر جای سفیدی برای نقاشی کردن کودک بر روی آن وجود نداشته باشد. همچنین این اشکال قابلیت تغییر داشته و کودک به جای نقاشی کردن بر روی آنها، از آنها برای نقاشی دیوار اتاق خود استفاده میکند. با ایجاد این فضا مهد کودکی را در خانه برای دو فرزند خود ایجاد کرده ایم. کودک ما با بازی در این اتاق میتواند در نگهداری نوزاد به والدین خود کمک کند.

اتاق خواب کودکانه مدرن
اتاق خواب کودکانه مدرن

با ایجاد یک دیوار فضای ارزشمندی را بوجود آورده ایم.

اتاق کودک جذاب
اتاق کودک جذاب

هنگام خواب کودک یک درب کشویی درون اتاق وجود دارد که میتوان برای ایجاد آرامش بیشتر، آن را ببندیم.

اتاق کودک
اتاق کودک

طرح های موجود بر روی دیوار طوری طراحی شده که کودک را به بیرون از اتاق بکشاند و زیاد وقت خود را درون اتاق نگذراند. همچنین ابزار و وسایلی که در این اتاق استفاده شده است همه قابل بازیافت است و به زیست صدمه نمیزند.4

طرح های مثلثی شکل قابلیت تغییر دارد و کودک میتواند با آنها هر طرحی که میخواهد را درست کند و دیوار اتاق خود را تعریف کند. این دیوار همچنین خاصیت جذب صدای خوبی نیز دارد.

پیشنهاد پردیب

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی و حال   فضایی گرم و دلنشین ,همراه با دکوراسیون پشت ال سی …

کنفرانس دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اداری (دکوراسیون اتاق جلسات)

دکوراسیون اداری ( دکوراسیون قبل و بعد) طراحی و اجرای دکوراسیون سالن کنفرانس کمپانی رازی , …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *