خانه / نشیمن / حال و پذیرایی / طراحی اتاق نشیمن سیاه و سفید

طراحی اتاق نشیمن سیاه و سفید

طراحی اتاق نشیمن به سبک سیاه و سفید

سیاه و سفید دو رنگ مکمل از قدیم بوده و هست. این ماندگاری از قدیم تا الان به دلیل خاص بودن و همه پسند بودن این دو رنگ است. هنگامی که این دو رنگ کنار هم قرار میگیرند کنتراست زیبا و چشم نوازی را ایجاد میکنند. یکی از مهمترین ویژگی این دو رنگ، به روز بودن وقدیمی نشدن است و با گذشت زمان به جای قدیمی شدن، شما احساس مدرن تری خواهید داشت. این دو رنگ حس کاملا کلاسیک و مدرنی به انسان القا میکند. ما سیاه و سفید را در دکوراسیون داخلی خانه، با در نظر گرفتن خصوصیاتی که در بالا بیان شد، میتوانیم در فضای عمومی خانه استفاده کنیم. کسانی که دنبال دکوری شیک و مدرن هستند انتخاب فوق العاده  برای آنهاست.

این دکور از جنگلهای تاریک و سیاه با نور ماه ایده گرفته شده است. همانطور که در تصویر میبینید اکثر وسایل به رنگ سیاه و سفید در هم تنیده شده است. پشت مبل ها دیواری بشکل نوار، از جنس سنگ مرمر سوراخدار با نورپردازی خاصی طراحی شده، که حس ماه را به ما انتفال دهد.

طراحی نشیمن مدرن
طراحی نشیمن مدرن

این دکور شامل یک فرش، مبلمان مدرن و سنگ مرمر چرمی است.

2

این پوستر سیاه و سفید از فیل در اتاق پذیرایی به عنوان نقطه ی کانونی و مرکزی، به خوبی نقش آفرینی میکند. دو آویز برای نورپردازی اتاق، که ایده ی خوبی برای جلوگیری ازبه هدر رفتن فضا است، جلوی عکس طراحی شده است.

3

نور پردازی در دو طرف نوار سنگی طلایی، سایه روشن های خیره کننده ای را برای بیننده به وجود می اورد.

4

در سمت دیگر اتاق پذیرایی کمد چوبی مشکی رنگی که تلویزیون را در خود جا داده، قرار دارد. طبقه هایی برای نگه داری وسایل و کتابها در سمت  چپ این کمد تعبیه شده است. برای یکپارچه کردن دکور،جلوگیری از ایجاد ناهماهنگی در فضا و نگهداری کتابها و وسایل از یک شیشه ریلی جلوی قفسه ها استفاده شده است.

5

پنجره ی بزرگی در قسمت راست عکس میبینید که میتواند نور مورد نیاز محیط را فراهم کند.

6

یکی از ویژگی های رنگ سیاه و سفید، قدرت هماهنگ کردن و یکپارچگی محیط در هم است. برای نشان دادن این ویژگی باید در انتخاب رنگ ها ماهرانه عمل کرد.

7

این اتاق با ایده ی اصلی اقامت مثبت طراحی شده است. از لایه های مختلف، برای افزایش قدرت تاثیرگذاری طراحی و ایجاد یکپارچگی در اتاق، استفاده شده است. تصویر نمایش داده شده، درون کمد های شیشه ای ته اتاق، عمق و بزرگی خاصی به مکان داده است. مبل های سیاه و کفپوش مشکی، کمد های شیشه ای مشکی و نورپردازیها مجموعه ی هنرمندانه ای کنار هم به وجود آورده اند.

8

در این دکور با استفاده از مبلهایی با پارچه ی مخملی خوابدار به رنگ سیاه و سفید، دیواری شفاف و نورگیر بزرگی در خانه، مشکل نور را حل کرده و زندگی را به خانه اضافه کرده است. همچنین آویزان کردن پرده ی توری جلوی نورگیر و کفپوش رنگ روشن و میز نهار خوری خاصی که برای این دکور طراحی شده است، به انتشار نور به تمام بخش های خانه کمک میکنند.

9

صفحه ای با نوشتن یک موضوع پر انرژی در اتاق، به شکل ماهرانه ای طراحی شده است.

10

در این دکور به علت محدود بودن فضا، میز نهار خوری باید جلوی نورگیر قرار داده میشد که اینکار مانع ورود نور به اتاق میشد. به همین دلیل میز و صندلی هایی با حداقل سطح، به شکلی که در عکس میبینید طراحی شده تا این مشکل حل شود.

11

وسط اتاق پذیرایی میزی براق به سبک مینیمالیستی طراحی شده است. این میز دارای دو کشو مخفی برای نگهداری وسایل میباشد.

12

 

پیشنهاد پردیب

دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

طراحی اتاق نشیمن کوچک

طراحی اتاق نشیمن کوچک در واقعیت و بزرگ در ظاهر بیشتر روشها برای بزرگتر نشان …

طراحي اتاق نشيمن

طراحی اتاق نشیمن

این اتاق نشیمن و پذیرایی دارای سقفی بلند با بافت سیاه و سفید است. لوستری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *