خانه / پذیرایی / طراحی اتاق نشیمن

طراحی اتاق نشیمن

15

این اتاق نشیمن و پذیرایی دارای سقفی بلند با بافت سیاه و سفید است. لوستری بلند برای روشن کردن اتاق از سقف به پایین آویزان شده است که قابل توجه ترین عنصر در اتاق محسوب میشود. همچنین یک سرخس بزرگ پایین پله مانند آبشاری خودنمایی میکند.

16

نشیمنی زیبا و شیک به سبک سیاه و سفید که قسمتهایی را با چوب استفاده شده در تصویر میبینید. باکس هایی بر روی دیوار مشکی از جنس چوب طراحی شده است که علاوه بر نقش کاربری که دارد، نقطه عطفی را برای سالن ایجاد میکند. پرده چین خورده مشکی بلندی برای نورگیر در نظر گرفته شده که خط های عمودی زیبایی را به وجود می اورد.

17

این نشیمن با استفاده از بتن اکسپز، مبل زرد رنگ وتابلویی به رنگ فیروزه ای در دکوری با زمینه ی سیاه و سفید فضایی شاد و روشن را به وجود آورده است.

18

در این اتاق پذیرایی از انواع طیف های رنگی سیاه و سفید استفاده شده است. همچنین دیواری نیمه کاره از جنس بتن در سمت چپ تصویر وجود دارد که پله هایی بر روی آن به حالت کنسول قرار گرفته شده است.

19

این پذیرایی به شکل کاملا مدرن و امروزی به سبک سیاه و سفید طراحی شده است. دیوارها از روکشی خلل و فرج دار به رنگ مشکی مات  انتخاب شده تا به هنگام تابش نور بر روی آن، طیف خاکستری چشم نوازی برای هماهنگی محیط بایکدیگر به وجود بیاورد.

20

طراحی داخلی این اتاق نشیمن از سبکی مدرن، همراه با عناصری باستانی که با هم یکپارچه شده اند تشکیل شده است.

21

در این پذیرایی قبل از هرچیز سنگهای زیبای مرمری به رنگ سیاه و سفید ظاهری زیبا به اتاق داده است. سمت چپ شومینه ای وجود دارد که از سنگ خاکستری برای هماهنگ کردن سنگ های دیوار و کف در آن استفاده شده است. همچنین برای روشنایی فضای نشیمن از یک skygarden استفاده شده است.

22

 

طراحی پذیرایی با دیوار آجری مشکی که کاملا مدرن و زیبا شده است را در عکس بالا ملاحظه میکنید.

23

در این اتاق نشیمن یک دیوار سیاه مات، که برای ملایم تر کردن رنگ اتاق از سه عکس سیاه و سفید بر روی آن استفاده شده است قرار دارد. برای روشن تر شدن طیف رنگی اتاق از کفپوش، ازاره چوبی و مبلمان به رنگهای روشن استفاده شده است.

پیشنهاد پردیب

دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

طراحی اتاق نشیمن کوچک

طراحی اتاق نشیمن کوچک در واقعیت و بزرگ در ظاهر بیشتر روشها برای بزرگتر نشان …

طراحی اتاق نشیمن

طراحی اتاق نشیمن سیاه و سفید

طراحی اتاق نشیمن به سبک سیاه و سفید سیاه و سفید دو رنگ مکمل از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *